MegaLight Reklamları | Antalya MegaLight Reklamları

Günümüzde, sektör fark etmeksizin bütün markalar birbiri ile rekabet halindedir. Rekabet ortamında markalar, daha fazla satış yapıp kar etmek istemektedir. Kar etmek, bütün şirketlerin ve markaların, faaliyetlerini sürdürmesi için gerekli olan en temel unsurudur.
Markalar, bu bağlamda tutundurma faaliyetlerine ağırlık vermektedir. Reklam, tutundurma faaliyetleri içinde en çok tercih edilen çeşittir. Reklam sayesinde markalar, ürün ve hizmetleri tanıtarak tüketicilerin önemli tercihlerinden biri olmayı amaçlamaktadır.
Reklam, kullandığı yer açısından bazı alanlara ayrılmıştır. Bu alanları sıralanırsa:

-Televizyon reklamcılığı,
-İnternet reklamcılığı,
-Açıkhava reklamcılığı,
-Mobil reklamcılık ve
-Geleneksel reklamcılık gibi kategorilere ayrılmaktadır. Açıkhava reklamcılığı hizmetlerinden olan megalight reklam bütün şehir ve kentlerde kullanılmaktadır.
 

Megalight Nedir?

Megalight ya da sektörde bilinen adı ile Fibermark, boyut çeşidi olarak en büyük billboard çeşididir. Megalight nedir sorusu sorulduğunda billboard ile sık sık karıştırılmaktadır. Megalight, ölçeklendirilmiş ve mükemmel etki sağlayan dahili aydınlatmalı reklam panellerinin en büyük formatıdır. Panelin büyüklüğü ve kalitesi marka prestijini yaratır ve izleyicilere egemenlik ve güç mesajı aktarır.
Paneller, hem iç hem de dış alandaki göze çarpan konumları içeren standart boyutlardaki konum portföyüyle birlikte gelir ve izleyenlerin% 100'üne ulaşmak için mükemmeldir. İç aydınlatmaya sahiptir ve aynı zamanda güvenlik camı kaplıdır. Çift taraflı reklam yüzeyi sayesinde birçok açıdan izlenebilir. Megalight, iç florasan aydınlatması sayesinde gece netliği sağlar.
 

Megalight Kullanım Alanları Nelerdir?

Megalight kullanım alanları sektöre ve pazarlama bütçesine göre değişiklik göstermektedir. Megalightlar, yapı olarak büyük oldukları için oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle trafik ışıklarının bulunduğu noktalarda megalightlar ile sıklıkla karşılaşılmaktadır.
Megalight bulunan illerdeki bütün markalar bu hizmetten yararlanabilir. Megalightlar, rakiplerinden bir adım öne geçmek isteyen markalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Megalight kullanım alanlarının en çok olduğu sektörler: Megalight reklam hizmetleri kapsamında firmamız ile iletişime geçildiğinde haftalık olarak megalight kullanım hizmeti satın alınmaktadır. Kullanım alanları, bütün sektörler için geçerli olan megalightlar günün her saati aydınlık olarak durmaktadır.
 

Megalight Bakım ve Onarım Hizmetleri

Megalight fiyatları açısından incelendiğinde diğer açıkhava türlerine göre farklılık göstermektedir. Megalight fiyatları, diğer türlere göre biraz daha fazladır. Megalight, yüksek olması ve aydınlatma seçeneği sunması sayesinde sürekli olarak bakım ve onarım işlemi istemektedir.
Bakım ve onarım işlemi kapsamında firmamız, alanında uzman personeller ile çalışmaktadır. Ekip arkadaşlarımız, megalightlar için özel üreten kağıtları markalar için düzenli olarak değiştirmektedir. Aydınlatma gereçleri, uzun ömürlü ve LED olmasına rağmen firmamız tarafından sürekli kontrol edilmektedir.
Bakım ve onarım hizmetlerine önem verilmesinin nedeni; markaların bu hizmeti satın aldığında % 100 verimli kullanmasını sağlamaktadır. Markalar, megalight reklam içinde isimlerinin sürekli görülmesini istemektedir.