Hakkımızda

Hakkımızda


NATUREL Pharma, ALTAYLAR ve AKKAYA ailelerinin sağlam iş anlayışını , köklü ticari ve iyimser uyumluluğunu firmasının üretim teknolojisi ve markalı ürün mirasıyla biraraya getirmiş ve böylelikle medikal/sağlık pazarında öncelikle yurt içinde bir numaralı oyuncusu haline gelmiştir.

NATUREL Pharma, tamamiyle öz sermayesine dayalı bir kuruluştur. İşletmeler, bünyesinde entegre dezenfektan – antiseptik – radyoloji grupları başta olmak üzere hastane ve eczanelere yönelik üretim hattını barındırmaktadır.

NATUREL Pharma, Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük HASTANE ve ECZANE alanında üreticisi olma yolunda emin adımlarda ilerlemektedir. Dezenfektan – antiseptik – radyoloji yanında, biyosidal, ara ürünler ve özellikli ürünler konusunda sektöründe TÜRKİYE' de lider üreticilerdendir. Güçlü teknik mirasını, önemli üretim kapasitesiyle birleştiren NATUREL Pharma, tasarımdan üretim ve dağıtım aşamalarına kadar tüm tedarik zincirini başarı ile optimize etmektedir.

 

Medikal ve sağlık sektöründeki hastane ve eczane gruplarında sektöründeki faaliyetlerine 2006 yılında başlayan NATUREL Pharma, kurulduğu tarihten itibaren aralıksız devam eden yatırımlarıyla hızlı bir büyüme sürecine girmiş, varlığını sürdürdüğü 5 yılı aşkın süredir medikal sektöründeki öncü kurumlardan biri olmuştur. Sektöründeki konumunu dahada güçlendirmek amacıyla 2012 yılında yerine taşınmış FOR PEOPLE NATUREL – DR ZX markalarıyla yurt içi ve yurt dışında haklı bir yer sahibi olmuştur. Naturel Medikal tesisini büyüterek, bilinen kalitesiyle tekstil grubunu oluşturarak Bone – Maske – Galoş vs üretimine, Ortapedik ürünlerine ve EKG kağıtları üretimine başlamıştır.

Bünyesinde CMP koşullarına uygun üretim yapan temiz oda (clean room) olan labaratuvarı bulunan CE sertifikaları ve Türkiye sağlık bakanlığı bildirim ve izinleri olan İSO 9001 – 2008 İSO 14001 – 2004 ile İSO 13485 iyi üretim kurallarına uyan, otomatik ve yarı otomatik makinalarıyla güçlü üretim departmanına sahip NATUREL Pharma60' AŞKIN nitelikli çalışanı, yüksek kaliteli öncü üretim tesisleri ve 2010 yıında kurulan Araştırma Geliştirme Merkezi' güçlü bir altyapıya sahiptir.